Tvorba WWW stránek
Tvorba E-Shopu
Registrace Domén
Web Hosting
Logo a firemní identita
Zvýšení návštěvnosti
 

Tvorba e-shopu & Pronájem e-shopu

Vyberte si sami vzhled Vašeho nového internetového obchodu!
Chci e-shopjiž za 77,- Kč měsíčně Můj e-shopAdministrace e-shopu

Proč začít prodávat v eshopu

Internetové obchody (eshopy) v posledních letech jen kvetou a nákupy na internetu jsou stále bezpečnější a oblíbenější. I počet e-shopů na českém i světovém internetu během krátké doby rapidně vzrostl.

Provoz eshopu provází jen celá řada výhod, jako je například úspora za koupi nebo pronájem kamenného obchodu, energií a zbytečných pracovních sil, v neposlední řadě ale i nepřetržitý přístup zákazníka k Vašemu zboží nebo službám.

Eshop EXCLUSIVE

Varianta internetového obchodu e-shop Exclusive představuje e-commerce řešení s nejširším portfoliem funkcí vůbec, čímž se Vám otevírají nové cesty a mnohostranně užitečné nástroje pro Vaše on-line obchodování.

Nejefektivnějším nástrojem eshopu je integrovaná a plně automatizovaná SEO optimalizace, díky které tyto internetové obchody dosahují značné úspěšnosti v internetovém marketingu. Eshopy varianty EXCLUSIVE se tak ve výsledcích vyhledávačů (Google, Seznam.cz, …) zobrazují na mnohem vyšších pozicích v porovnání s ostatními eshopy.

Samozřejmostí eshopu Exclusive jsou přehledné nástroje pro snadnou správu prodávaného sortimentu eshopu a správu objednávek. Díky funkcím pro tisk tak můžete vytisknout proforma fakturu anebo fakturu přímo z administračního prostředí pro správu objednávek a nemusíte tak ztrácet čas přepisováním či kopírováním. Stačí jedno kliknutí myší.

Mnoho našich zákazníků velmi pozitivně hodnotí funkce pro správu eshopu více správci (tzv. multiuživatelská administrace eshopu). Jednotlivým správcům (zpravidla zaměstnancům) eshopu také můžete nastavit jejich oprávnění k jednotlivým funkcím administrace eshopu a mít tak jasný přehled nad tím, který ze správců provádí Vámi určené změny.

Jeho součástí je mj. i funkce pro ochranu obrázků či fotografií produktů tzv. přetištěním Vámi určeným textem, zpravidla webovou adresou obchodu, anebo logem (tzv. vodoznaky). Tím ochráníte svoje podklady proti případnému zneužití možnou konkurencí.

S touto variantou eshopu můžete navíc získat doménu druhého řádu (např.: www.mujobchod.cz) pro Váš eshop zcela ZDARMA. Podmínkou je objednávka e-shopu EXCLUSIVE alespoň na 12 měsíců.

Eshop hosting

V případě, že se rozhodnete pro pronájem e-shopu, za hostingové služby u nás nic nezaplatíte - cena za hosting e-shopu je již v ceně měsíčního tarifu vybraného e-shopu.

Za hostingové služby platí jen ti zákazníci, kteří se rozhodnou e-shop koupit jednorázově s licencí. V takovém případě se ceny za hostingové služby řídí aktuálním ceníkem hostingových služeb.

SSL certifikát Comodo EV SSL za 890 Kč - nejlevnější Extended Validation

Potřebujete eshop rychle? Hledáte kvalitní a zavedené řešení eshopů s individuálním přístupem?

Vyzkoušejte eshop ZDARMA nezávazně na 14 dnů!

SSL certifikáty Certum